X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

خرید سرور DL 380 G6 G7 G8 G9 HP

خرید سرور DL 380G8 -فروش سرور DL 380 G9-فروش سرور DL 380-قیمت سرور DL 380 -اموزش سرور DL 380

قیمت کابل HPE HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 15M Cable

شنبه 23 تیر 1397 16:50 چاپ

قیمت کابل   
 HPE HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 15M Cable HPE HP Premier Flex LC/LC OM4 2F 15M Cable

برای پیادسازی  استوریج بر روی سرور های خود نیازمند خرید کارت های فیبر و کابل های فیبر برای اتصال بین استورج و سرور و سوییچج فیبیر هستید.

برای خرید کابل های چدید سری OM4 کافیست با ما تماس بگیرید

WWW.MRHP.IR

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.